Telefon do rejestracji przychodni: 29 643 88 83

Kardiologia

Lekarze kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący w oddziałach kardiologicznych, przeprowadzą niezbędną diagnostykę kardiologiczną i wybiorą najlepsze możliwe leczenie. Po badaniu lekarskim zaproponujemy Państwu najwłaściwsze badania, tak by postawić rozpoznanie, włączyć leczenie. U pacjentów już leczonych z powodów kardiologicznych proponujemy wizyty kontrolne i okresowe badania w celu monitorowania efektów leczenia.

Echo serca

echokardiografię wykonujemy na wysokiej klasy ultrasonografie GE Logiq S7

Badanie usg serca polega na ocenie budowy serca i jego funkcji, lekarze kardiolodzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący w oddziałach kardiologicznych, przeprowadzą niezbędną diagnostykę kardiologiczną i wybiorą najlepsze możliwe leczenie.

Badanie Holter EKG

Badanie 24 i 48 godzinne

Badanie Holter ekg możemy wykonać standardowo przez 24 godziny lub przy odpowiednich wskazaniach przez 48 godzin.Dysponujemy rejestratorami 3 i 12 kanałowymi Używamy do badań sprzętu firmy Schiller. Do analizy Holtera ekg wykorzystujemy system Medialog Darwin – jest to najnowszy i najdokładniejszy z dostępnych na rynku systemów holterowskich. Wykorzystujemy też Holter ciśnieniowy – 24 godzinne badanie ciśnienia tętniczego krwi.

Badanie wysiłkowe

Badanie EKG w trakcie próby wysiłkowej

Próba wysiłkowa – badanie ekg w czasie wysiłku. Badanie przeprowadzane jest pod nadzorem lekarza.Próbę wysiłkową przeprowadzamy, tak jak większość jednostek na świecie na rowerze. Umożliwia to wykonanie u większości pacjentów, także tych, którzy maja problemy ze stawami kończyn dolnych i nie mogą wykonać próby na bieżni. Na próbę wysiłkową pacjent zabiera ze sobą wygodny strój i obuwie sportowe do przebrania.

Badanie spoczynkowe EKG

Pierwsze badanie w naszej poradni

Badanie wykonujemy bezpłatnie u każdego pacjenta zgłaszającego się po raz pierwszy do Poradni Kardiologicznej

W razie konieczności istnieje możliwość monitorowania funkcji życiowych pacjenta z użyciem monitora. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów personel medyczny jest przeszkolony w użyciu defibrylatora.

lek. Ilona Wierzbicka – specjalista kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych

Starszy Asystent Oddział Kardiologiczny
Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Ostrołęce

Cennik świadczeń nie finansowanych ze środków publicznych

1. Konsultacja kardiologa 250,00 zł
2. Holter EKG 24 h 180,00 zł
3. Holter EKG 48 h 220,00 zł
4. Holter ciśnienia 180,00 zł
5. Próba wysiłkowa 220,00 zł
6. Echo serca 180,00 zł
7. Ekg spoczynkowe z opisem 140,00 zł
8. Ksero 0,73gr str